fbpx
Skip to content Skip to footer

Sīkdatņu politika

Pēdējoreiz atjaunots: April 7, 2022

 

Kā Green Space izmanto sīkdatnes?

Lai šī tīmekļa vietne pienācīgi darbotos, mēs jūsu ierīcē izvietojam sīkdatnes (cookies). Turpiniet lasīt un jūs noskaidrosiet, kas ir sīkdatnes un kādiem mērķiem tās tiek izmantotas.

Funkcionālās sīkdatnes (pirmās puses sīkdatnes)

Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai mājas lapa spētu pildīt savas funkcijas un neaizmirstu jūs ikreiz, kad tiek veikta jauna darbība, piemēram, valodas iestatījumus, ievadīto tekstu vai atverot vietni no jauna, tā spētu ielādēt saturu ātrāk, nekā pirmajā atvēršanas reizē.

Jums ir iespēja mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai turpmāk netiktu saglabātas sīkdatnes vai izdzēst sīkdatnes. Vēršam uzmanību, ka veicot šādus uzstādījumus mājas lapa var nestrādāt.

Analītikas un reklāmas sīkdatnes (trešās puses sīkdatnes)

Vietnē tiek izmantotas analītikas programmas – Google Analytics. Šīs programmas izmanto sīkdatnes, dodot iespēju mums, kā vientnes uzturētājam analizēt, kādu saturu vietnē izmantot visbiežāk, caur kādu meklētāju lietotājs ir nonācis un kā spēj orientēties vietnē. Iegutā informācija tiek izmantota ar mērķi veikt attiecīgus vietnes uzlabojumus, lai padarītu ērtāku navigāciju un lietotāja interesēm atbilstošāku vietnes saturu.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantotas, lai Jūs indentificētu.

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi tam mērķim, kas norādītas sīkdatņu noteikumos.