fbpx
Skip to content Skip to footer

PRIVĀTUMA POLITIKA

Pēdējoreiz atjaunots: 2022. gada 8. aprīlis

Mērķis

Privātuma politikas mērķis ir sniegt fiziskajai personai – datu subjektam – informāciju par personas datu apstrādes nolūku, apjomu, aizsardzību un apstrādes termiņu datu iegūšanas laikā un apstrādājot datu subjekta personas datus.

Pārzinis

Personas datu apstrādes pārzinis, kas pārvalda “Green Space” vietni (Pakalpojums), ir SIA “GREEN SPACE” (turpmāk – mēs, mūs vai mūsu), vienotais reģistrācijas Nr. 50203311361, juridiskā adrese Salaspils nov., Salaspils pag., Bajāri, Priežavotu aleja 54, LV-2117, Latvija.

Šajā lapā atradīsiet informāciju par mūsu politikām attiecībā uz Personiskās informācijas apkopošanu, izmantošanu un izpaušanu laikā, kad izmantojat mūsu Pakalpojumu.

Mēs neizmantosim un nekopīgosim jūsu informāciju ne ar vienu, izņemot gadījumus, kas aprakstīti šajā Privātuma politikā.

Mēs izmantojam jūsu Personisko informāciju, lai nodrošinātu un uzlabotu Pakalpojumu. Izmantojot Pakalpojumu, jūs piekrītat informācijas iegūšanai un izmantošanai saskaņā ar šo politiku. Ja vien šajā Privātuma politikā nav noteikts citādi, tajā lietotajiem terminiem ir tāda pati nozīme kā mūsu noteikumos, kas pieejami http://greenspace.lv.

Informācijas iegūšana un izmantošana

Laikā, kad izmantojat mūsu Pakalpojumu, mēs varam lūgt jūs sniegt mums noteiktu personu identificējošu informāciju, kas var tikt izmantota, lai ar jums sazinātos vai jūs identificētu. Personu identificējoša informācija (Personiskā informācija) ir tostarp, bet ne tikai:

  • Vārds, Uzvārds
  • E-pasta adrese
  • Tālruņa numurs

Žurnāla dati

Mēs apkopojam informāciju, ko jūsu pārlūkprogramma nosūta ikreiz, kad izmantojat mūsu pakalpojumu (Žurnāla dati). Šie Žurnāla dati var ietvert šādu informāciju: jūsu datora interneta protokola (piemēram, IP) adrese, pārlūkprogrammas veids, pārlūkprogrammas versija, jūsu apmeklētās Pakalpojuma lapas, jūsu apmeklējuma laiks un datums, Pakalpojuma lapās pavadītais laiks un cita statistika.

Google AdSense & DoubleClick sīkdatne

Google kā trešās personas pakalpojumu sniedzējs izmanto sīkdatnes, lai rādītu reklāmas mūsu Pakalpojumā.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir datnes ar nelielu datu apjomu, kas var ietvert anonīmu unikālu identifikatoru. Tīmekļa vietne nosūta sīkdatnes jūsu pārlūkprogrammai un saglabā tās jūsu datora cietajā diskā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai apkopotu informāciju. Jūs varat iestatīt savā pārlūkprogrammā, lai tā noraidītu visas sīkdatnes vai paziņotu, kad tiek sūtīta sīkdatne. Tomēr, ja neakceptējat sīkdatnes, jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot dažas mūsu Pakalpojuma daļas.

Pakalpojumu sniedzēji

Mēs varam nolīgt trešās personas uzņēmumus un privātpersonas, lai veicinātu mūsu Pakalpojumu, sniegtu Pakalpojumu mūsu vārdā, veiktu ar Pakalpojumu saistītu apkalpošanu vai palīdzētu mums analizēt, kā tiek lietots mūsu Pakalpojums.

Šīm trešajām personām ir piekļuve jūsu Personiskajai informācijai tikai minēto uzdevumu veikšanai mūsu vārdā, un tās nedrīkst izpaust vai izmantot to citos nolūkos.

Nodrošinājums

Mums ir svarīga jūsu Personiskā informācija, tomēr atcerieties, ka neviena datu nodošanas metode internetā vai elektroniskos datu nesējos nav 100% droša. Lai gan mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus jūsu Personiskās informācijas aizsardzībai, mēs nevaram garantēt to pilnīgu drošību.

Saites uz citām tīmekļa vietnēm

Mūsu Pakalpojumā var tikt izvietotas saites uz citām tīmekļa vietnēm, kuras neuzturam mēs paši. Noklikšķinot uz trešās personas saites, jūs tiksiet novirzīts uz šādas trešās personas tīmekļa vietni, piemēram, www.facebook.com, www.instagram.com u.c. Stingri iesakām iepazīties ar katras apmeklējamās tīmekļa vietnes Privātuma politiku.

Mēs nekontrolējam trešo personu tīmekļa vietņu vai pakalpojumu saturu, Privātuma politiku vai praksi, kā arī neuzņemamies par to atbildību.

Bērnu privātums

Mūsu Pakalpojums nav orientēts uz personām, kuras nav sasniegušas 18 gadu vecumu (turpmāk tekstā – Bērni).

Mēs apzināti neiegūstam personu identificējošu informāciju par bērniem, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu. Ja esat vecāks vai aizbildnis un zināt, ka jūsu bērns ir sniedzis mums Personisko informāciju, lūdzam ar mums sazināties. Ja atklājam, ka bērns, kas jaunāks par 18 gadiem, ir sniedzis mums personisko informāciju, mēs nekavējoties izdzēsīsim šādu informāciju no saviem serveriem.

Tiesību aktu ievērošana

Mēs izpaudīsim jūsu Personisko informāciju, ja to pieprasa tiesību akti vai tiesas pavēste.

Izmaiņas šajā Privātuma politikā

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt mūsu Privātuma politiku. Mēs paziņosim jums par visām izmaiņām, publicējot jauno Privātuma politiku šajā lapā.

Iesakām periodiski pārskatīt šo Privātuma politiku, lai iepazītos ar visām izmaiņām. Izmaiņas šajā Privātuma politikā stājas spēkā brīdī, kad tā tiek publicēta šajā lapā.

Sazinieties ar mums

Ja jums rodas jautājumi par šo Privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruņiem, kas norādīti Kontaktu sadaļā (+371 28091919 vai +371 27 770 503) vai e-pastā: [email protected]