fbpx
Skip to content Skip to footer
Green Space

Mēs esam sākuši savu ceļu uz ilgtspējību. Svarīgi ir piekopt zaļo dzīvesveidu arī tad, kad māja ir uzcelta.

Logo-dark

Nākotnes mājokļu īpašnieki,

Mēs esam Green Space – uzņēmums ar lielām ambīcijām mainīt dzīvesveidu nākamajām paaudzēm. Kā dzīvojamo māju būvniecības eksperti ar 15 gadu pieredzi Ziemeļeiropas tirgū varam teikt, ka šī māja ir stabila vērtība vairākām paaudzēm.

Mūsu mērķis ir nodrošināt mūsu klientiem augstākās kvalitātes, radošus un tehnoloģiski pamatotus risinājumus. Visi Green Space produkti tiek ražoti mūsu rūpnīcā, slēgtā vidē, kas nodrošina pilnīgu produktu kvalitātes kontroli. Jebkura produkta pamatā ir koka un stikla konstrukcijas, kas kopā veido dabīgu enerģijas avotu un sniedz jūsu ģimenei mājokļa un harmonijas sajūtu.

Mājas, kas iedvesmo ģimenes

Pirmā vai jauna māja ģimenei – tas ir liels, nopietns un finansiāli atbildīgs lēmums. GreenSpace to apzinās, tāpēc ir radījuši mājvietu, kas atbalsta ģimenes, nevis liek kalpot mājai. Ar savu ilgtspējīgo, mūsdienīgo un maz resursus prasošo konceptu tā ļauj ģimenei vairot svarīgāko – mieru, kopā pavadīto laiku, mīlestību un labklājību.

Kā mēs strādājam

Ātra informācijas apmaiņa – viena kontaktpersona visam projektam. Mēs sniedzam pilnu pakalpojumu klāstu, mums nav atsevišķi jāmeklē laiks, lai tiktos ar arhitektu, elektriķi, santehniķi, montieri, mākleri utt.

Projekta termiņu plānošana – ražojot mājas savā rūpnīcā, mēs vienmēr izpildām pasūtījumu līgumā noteiktajos termiņos. Nav negaidītu aizkavēšanos, kā tradicionālajā būvniecībā
 
Fiksētas projekta izpildes izmaksas – bez negaidīta cenu pieauguma. Māju ražošana rūpnīcā ļauj mums vienmēr ievērot līgumā noteiktās izmaksas

Rūpnīca Bajāros

5000 m2 ražošanas un mūsdienīgu telpu platībā esam izveidojuši augsti optimizētu māju ražošanas un montāžas procesu, tādējādi modernizējot dzīvojamo māju ražošanas nozari. Šī māju ražošanas koncepcija ir iemesls, kāpēc mēs varam piedāvāt tik konkurētspējīgu cenu augstas kvalitātes produktam. Ražošanas process ļauj saglabāt nemainīgi augstu produkta kvalitāti no projekta uzsākšanas līdz atslēgas nodošanai klientam.

Mežs ir mūsu enerģijas avots

Mežs mums dod koksni, un ilgtspējība ir vairāk nekā tikai dabas materiāli, bet arī tas, kā mēs ražojam un būvējam jūsu nākotnes mājas. Mūsu dizaina risinājumi sniedz iedvesmu un samazina enerģijas patēriņu. Visi Green Space produkti ir nulles enerģijas mājas. Tāpat kā mežs, mēs pastāvīgi augam un cenšamies izstrādāt arvien labākus risinājumus videi, kvalitatīvai un ilgtspējīgai dzīvei.

PAR MUMS